• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

AKTUALNOŚCI

Andrzejki

Dnia 30 listopada 2012 roku w zaczarowany świat magii i wróżb przeniosły się dzieci z naszego Ośrodka. Prowadzące, przy pomocy rekwizytów przepowiadały dzieciom przyszłość, losowano karteczki z imionami, które oznaczały najlepszego kolegę lub koleżankę. Dzieci opuszczały zabawę z uśmiechem na twarzach, więc tegoroczne Andrzejki można zaliczyć do udanych.

 

Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2012r. o godzinie 10.00 odbyła się w naszym Ośrodku Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Uczestniczyli w niej wychowankowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi. Celem imprezy było uczczenie nauczycieli w dniu ich święta oraz podziękowanie im za trud włożony w edukację i wychowanie.

 

Święto pieczonego ziemniaka

W dniu 11.10.2012r. (czwartek) gościliśmy grupę dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 1 na wspólnie organizowanej imprezie pt. „Święto pieczonego ziemniaka”.  Spotkanie miało na celu integrację przedszkolaków z dziećmi z Ośrodka, promowanie aktywnego wypoczynku poprzez wspólne zabawy i pląsy oraz budzenie empatii, rozumienie potrzeb sprawiania radości dzieciom niepełnosprawnym przez zdrowe dzieci.

 

Przedstawienie „Opowieści biblijne”

W dniu 05 października 2012r. do naszego Ośrodka przyjechała grupa teatralna „ART-METANOIA” z Krakowa z przedstawieniem pt. „Opowieści biblijne”. Wychowankowie mieli okazję uczestniczyć w przedstawieniu, co sprawiło im dużo radości i uśmiechu.

 

"Żegnajcie wakacje - witaj szkoło!"

"Żegnajcie wakacje - witaj szkoło" to tytuł imprezy, która 7 września odbyła się w naszym Ośrodku. Wychowankowie uczestniczyli w konkursie plastycznym, mieli okazję obejrzeć bajki o przygodach "Żwirka i Muchomorka". Na koniec zabaw wszyscy osiedli do wspólnego poczęstunku.

 

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012/2013

Dnia 3 września w naszym Ośrodku rozpoczął się nowy rok szkolny 2012/2013 - 6 z kolei. W nowo wybudowanej świetlicy Ośrodka kadra pedagogiczna z Dyrektorem Michałem Wrzoskiem na czele powitała zebranych uczniów i rodziców. Dyrektor przedstawił najważniejsze zmiany w grupach edukacyjnych w bieżacym roku.

 

Więcej artykułów…

Strona 21 z 24

| OREW W PISZU |