• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

AKTUALNOŚCI

Wigilia 2012

Dnia 20 grudnia 2012r. odbyła się Uroczystość Wigilijna. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym przywitaniem wszystkich obecnych gości, dzieci oraz pracowników. Przedstawione zostały jasełka o narodzinach Pana Jezusa, w których udział wzięły dzieci, nauczyciele i pracownicy Ośrodka. Kolejnym punktem uroczystości było składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem. Odwiedziny Mikołaja wywołały zachwyt i ogromną radość wychowanków. Poczęstunek i wspólne kolędowanie zakończyło Uroczystą Wigilię.

 

 

Występ iluzjonisty

W Mikołajki, 6 grudnia 2012r. dodatkową atrakcją dla naszych wychowanków był występ iluzjonisty z Krakowa. Dzieci chętnie brały udział w pokazie, przy czym dobrze się bawiły.

 

Mikołajki

Imieniny Mikołaja w naszym Ośrodku odbyły się w dniu 6 grudnia 2012r. Wychowankowie wraz z opiekunami rozwiązywali zagadki dotyczące zimy i Mikołaja. Po konkursach dzieci odwiedził Mikołaj wręczając dla każdego drobne upominki, które przyniosły uśmiech na twarzy dzieci. 

 

Andrzejki

Dnia 30 listopada 2012 roku w zaczarowany świat magii i wróżb przeniosły się dzieci z naszego Ośrodka. Prowadzące, przy pomocy rekwizytów przepowiadały dzieciom przyszłość, losowano karteczki z imionami, które oznaczały najlepszego kolegę lub koleżankę. Dzieci opuszczały zabawę z uśmiechem na twarzach, więc tegoroczne Andrzejki można zaliczyć do udanych.

 

Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2012r. o godzinie 10.00 odbyła się w naszym Ośrodku Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Uczestniczyli w niej wychowankowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi. Celem imprezy było uczczenie nauczycieli w dniu ich święta oraz podziękowanie im za trud włożony w edukację i wychowanie.

 

Święto pieczonego ziemniaka

W dniu 11.10.2012r. (czwartek) gościliśmy grupę dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 1 na wspólnie organizowanej imprezie pt. „Święto pieczonego ziemniaka”.  Spotkanie miało na celu integrację przedszkolaków z dziećmi z Ośrodka, promowanie aktywnego wypoczynku poprzez wspólne zabawy i pląsy oraz budzenie empatii, rozumienie potrzeb sprawiania radości dzieciom niepełnosprawnym przez zdrowe dzieci.

 

Strona 21 z 25

| OREW W PISZU |