• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

AKTUALNOŚCI

Przygotowywania do Śniadania Wielkanocnego


Karnawałowy bal przebierańców

W dniu 12.02.2013r. w naszym Ośrodku odbył się karnawałowy bal przebierańców. Na początku uczestnicy balu zaprezentowali swoje przebrania. Następnie wszyscy przystąpili do zabaw i konkursów, wśród których były: muzyczna loteryjka, picie soku na czas, wędrujący kapelusz oraz „kopciuszek” polegająca na oddzieleniu wymieszanego grochu, makaronu i fasoli. Dzieci chętnie uczestniczyły w poszczególnych konkurencjach przełamując swoją nieśmiałość, jednocześnie wyrabiając wiarę w swoje siły.

 

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 17.01.2013r. w naszym Ośrodku odbyło się spotkanie, na które zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie z okazji ich święta. Spotkanie upłynęło na zabawach oraz konkurencjach, wśród których były: „Sieć pajęcza, portret Babci i Dziadka, taniec na gazecie. Po konkurencjach i tańcach nastąpił wspólny poczęstunek.

 

Wigilia 2012

Dnia 20 grudnia 2012r. odbyła się Uroczystość Wigilijna. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym przywitaniem wszystkich obecnych gości, dzieci oraz pracowników. Przedstawione zostały jasełka o narodzinach Pana Jezusa, w których udział wzięły dzieci, nauczyciele i pracownicy Ośrodka. Kolejnym punktem uroczystości było składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem. Odwiedziny Mikołaja wywołały zachwyt i ogromną radość wychowanków. Poczęstunek i wspólne kolędowanie zakończyło Uroczystą Wigilię.

 

 

Występ iluzjonisty

W Mikołajki, 6 grudnia 2012r. dodatkową atrakcją dla naszych wychowanków był występ iluzjonisty z Krakowa. Dzieci chętnie brały udział w pokazie, przy czym dobrze się bawiły.

 

Mikołajki

Imieniny Mikołaja w naszym Ośrodku odbyły się w dniu 6 grudnia 2012r. Wychowankowie wraz z opiekunami rozwiązywali zagadki dotyczące zimy i Mikołaja. Po konkursach dzieci odwiedził Mikołaj wręczając dla każdego drobne upominki, które przyniosły uśmiech na twarzy dzieci. 

 

Więcej artykułów…

Strona 21 z 25

| OREW W PISZU |