• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

AKTUALNOŚCI

Dzień Ziemi 2013

W dniu 25.04.2013 r. w OREW obchodziliśmy Dzień Ziemi. Głównym celem obchodzenia tego dnia było uświadomienie wychowankom Ośrodka niebezpieczeństw zagrażających Ziemi ze strony człowieka, przekazywanie informacji o Ogólnoświatowym Dniu Ziemi oraz kształtowanie postaw proekologicznych poprzez konkurencje i zabawy.

Więcej…

Wielkanoc

W dniu 26 kwietnia 2013 roku, o godzinie 11.00 w wcześniej udekorowanej świetlicy OREW, rozpoczęło się spotkanie, zorganizowane z okazji Świąt Wielkanocnych. Udział w nim wzięli wszyscy uczniowie wraz z pracownikami.

Więcej…

I Dzień Wiosny

W dniu 21.03.2013 r. w OREW obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Na początku wspólnie przywitaliśmy się wzajemnie. Wszyscy wychowankowie czekali na przyjście Pani Wiosny, ponieważ kilka dni wcześniej każdy zespół wysłał do niej zaproszenie. Po prezentacji wiersza Jana Brzechwy pt. "Przyjście wiosny" wszyscy głośno zawołali Panią Wiosnę.

Więcej…

Przygotowywania do Śniadania Wielkanocnego


Karnawałowy bal przebierańców

W dniu 12.02.2013r. w naszym Ośrodku odbył się karnawałowy bal przebierańców. Na początku uczestnicy balu zaprezentowali swoje przebrania. Następnie wszyscy przystąpili do zabaw i konkursów, wśród których były: muzyczna loteryjka, picie soku na czas, wędrujący kapelusz oraz „kopciuszek” polegająca na oddzieleniu wymieszanego grochu, makaronu i fasoli. Dzieci chętnie uczestniczyły w poszczególnych konkurencjach przełamując swoją nieśmiałość, jednocześnie wyrabiając wiarę w swoje siły.

 

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 17.01.2013r. w naszym Ośrodku odbyło się spotkanie, na które zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie z okazji ich święta. Spotkanie upłynęło na zabawach oraz konkurencjach, wśród których były: „Sieć pajęcza, portret Babci i Dziadka, taniec na gazecie. Po konkurencjach i tańcach nastąpił wspólny poczęstunek.

 

Więcej artykułów…

Strona 20 z 25

| OREW W PISZU |